PVC MEMBRĀNAS JUMTI

PVC membrāna Protan tiek ražota Norvēģijā kopš 1972. gada. Norvēģijas speciālisti pilnveidoja un pielāgoja pvc membrānu Protan skarbajai ziemeļu valstu videi. PVC membrānai ir izcili ilgnoturības, ugunsizturības, sala un ultravioleto staru ietekmes rādītāji.

Hidroizolācijas pvc membrānas Protan ir veidota sakausējot pret ultravioleta (UV) starojuma iedarbību stabilizēto virskārtu kopā ar pamatnes kārtu un starp tām iekļaujot poliestera šķiedru sietu, kas stabilizē Protan pvc membrānas izmērus.

Protan pvc membrānas bāzes jumta segumiem piemīt virkne pozitīvu ipašību, kuru dēļ tos izvēlas pasūtītāji, projektētāji un jumtu izbūves uzņēmumi. Protan pvc membrānām piemīt laba ūdens tvaiku caurlaidspēja, tās elpo, ļaujot iztvaikot zem hidroizolācijas iespējami tur esošajam konstrukcijas mitrumam. Protan pvc membrānas jumta montāža tiek veikta, neizmantojot atklātu liesmu, kas novērš ugunsnelaimes rašanās iespēju jumta seguma ieklāšanas laikā. Protan pvc membrānu sakausēšana notiek ar sakarsēta gaisa plūsmu apm. 450 °C temperatūrā. Minētā metode dod iespēju sekmīgi veikt pvc membrānas jumtu montāžu arī salīdzinoši zemās temperatūrās. Atšķirībā no bitumena bāzes jumta seguma materiāliem, Protan pvc membrānas degot nekūst un nenoplūst pa lietus ūdeņu drenāžas notekām. Tas nav maznozīmīgi, jo degoša bitumena noplūde ir bīstama zemākajiem stāviem, kuros tas var izveidot jaunus ugunsgrēka avotus.

Protan pvc membrānas materiāls 1,6 mm aizstāj divas kārtas bitumena ruļļveida materiālu.

Pvc membrānu izmantošana sniedz plašas iespejas veidot ne tikai plakanus un lēzenus, bet arī slīpus, vertikālus, kupola, pat sfēriskus un sarežģītākas ģeometriskas formas jumtus un terases.

Pvc membrānas uzstādīšanas tehnoloģijai raksturīga iezīme ir savienojumu metināšana ar karstu gaisu. Tā rezultātā metināšanas šuves veidojas kā viendabīgs savienojums, kas nodrošina pilnīgi noslēgtu jumta virsmu. Metinātie savienojumi ir tikpat izturīgi kā pati membrāna. Metināšana ir iespējama mitros un aukstos laika apstākļos, jo karstais gaisa žāvē un sasilda abas virsmas. Papildus metināšanu var veikt jebkurā membrānas ekspluatācijas laikā.

Protan pvc membrānas bāzes materiālus nedrīkst uzklāt tiešā saskarē ar putupolistirolu, finieri vai bitumena bāzes materiāliem. Lai novērstu šos savstarpēji “nedraudzīgos” materiālus, starp tiem ieklaj poliestera vai stiklšķiedras vatelīnu (ģeotekstilu). Savukārt uz minerālvates siltumizolācijas var uzklāt uzreiz, neizmantojot stiklsķiedru vai vatelīnu.

Sala izturība: Līdzsvarota pvc materiālu savienojuma formula un dārgi, augstvērtīgi plastifikatori ļauj membrānai saglabāt elastību līdz pat -30 ° C (saskaņā ar Krievijas testiem: -52 ° C). Šie raksturlielumi ļauj izmantot Protan membrānas skarbos ziemeļu platuma grādos. Materiāla ražotājs neuzstāda zemāko ražošanas temperatūras slieksni. Protan pvc membrānas materiāli nav jāuzglabā siltumā pirms uzstādīšanas zemā temperatūrā, materiāla uzlikšanu veic identiski tāpat kā siltajā gada laikā.

Minimālais jumta seguma kalpošanas laiks ir 30 gadi.

PVC membrānas Protan biezumi un pielietošanas joma:

1. PROTAN SE
Biezums – 1,2 / 1,5 / 1,6 mm
PVC membrāna, kas nostiprināta ar poliestera sietu. To izmanto kā hidroizolācijas slāni jumtos mehāniski nostiprinātās sistēmās.

2. PROTAN G
Biezums – 1,5 mm
Nenostiprināta ar poliestera sietu PVC membrāna. Izmanto balasta jumta segumam un zaļajiem jumtiem. Detaļu izgatavošanai un saskarei ar dažādām jumta konstrukcijām, piemēram, caurules, piltuves, masti.

3. PROTAN TITANIUM +
Biezums – 1,6 mm
Nostiprināta ar poliestera sietu PVC membrāna. To izmanto, lai ieklātu atvērtās terases un balkonus.

4. PROTAN EX
Biezums – 1,5 / 1,6 mm
PVC membrāna, kas nostiprināta ar poliestera sietu ar laminētu ģeotekstila pamatni. To izmanto kā hidroizolācijas slāni jumtos ar mehānisku stiprinājumu, kur membrāna tiek uzklāta uz bitumenu saturošiem materiāliem vai organisko izolāciju.

5. PROTAN GT
Biezums – 2,4 mm
Nenostiprināta PVC membrāna. To izmanto, lai ieklātu atvērtās terases un balkonus.

 

 

OBJEKTU GALERIJA

APLŪKOT


protan griezums


Protan griezums


Protan griezums