PVC membrānas jumti

Sākums/PVC membrānas jumti
PVC membrānas jumti 2017-11-17T10:50:31+00:00

PVC MEMBRĀNAS JUMTI

PVC membrāna Protan tiek ražota Norvēģijā kopš 1972. gada. Norvēģijas speciālisti pilnveidoja un pielāgoja pvc membranu protan skarbajai ziemeļu valstu videi. PVC membrānai ir izcili ilgnoturības, ugunsizturības, sala un ultravioleto staru ietekmes rādītāji.

Hidroizolācijas pvc membrānas PROTAN ir veidota sakausējot pret ultravioleta (UV) starojuma iedarbību stabilizēto virskārtu kopā ar pamatnes kārtu un starp tām iekļaujot poliestera šķiedru sietu, kas stabilizē PROTAN pvc membrānas izmērus.

PROTAN PVC membrānas bāzes jumta segumiem piemīt virkne pozitīvu ipašību, kuru dēļ tos izvēlas pasūtītāji, projektētāji un jumtu izbūves uzņēmumi. PROTAN PVC membrānām piemīt laba ūdens tvaiku caurlaidspēja, tas elpo, ļaujot iztvaikot zem hidroizolācijas iespējami tur esošajam konstrukcijas mitrumam. PROTAN PVC membrānas jumta montāža tiek veikta, neizmantojot atklātu liesmu, kas novērš ugunsnelaimes rašanas iespēju jumta seguma ieklāšanas laikā. PROTAN PVC membrānu sakausēšana notiek ar sakarsēta gaisa plūsmu apm. 450 °C temperatūra. Minētā metode dod iespēju sekmīgi veikt PVC membrānas jumtu montāžu arī salīdzinoši zemās temperatūrās. Atšķirībā no bitumena bāzes jumta seguma materiāliem, PROTAN PVC membrānas degot nekūst un nenoplūst pa lietus udenu drenāžas notekām. Tas nav maznozīmīgi, jo degoša bitumena noplūde ir bīstama zemākajiem stāviem, kuros tas var izveidot jaunus ugunsgrēka avotus.

PROTAN PVC membrānas materiāls 1,2 mm aizstāj divas kārtas ruberoīda.

Polimērmembrānu izmantošana sniedz plašas iespejas veidot ne tikai plakanus un lēzenus, bet arī slīpus, vertikālus, kupola, pat sfēriskus un sarežģītākas ģeometriskas formas jumtus.

PROTAN PVC membrānas bāzes materiālus nedrīkst uzklāt tiešā saskarē ar putupolistirolu, finieri vai bitumena bāzes materiāliem. Lai novērstutu šos savstarpeji “nedraudzigos” materiālus, starp tiem ieklaj poliestera vai stiklšķiedras vatelīnu. Savukārt uz minerālvates siltumizolācijas var uzklāt uzreiz, neizmantojot stiklsķiedru vai vatelīnu.

Sala izturība: Līdzsvarota PVC savienojuma formula un dārgi, augstvērtīgi plastifikatori ļauj membrānai saglabāt elastību līdz pat -30 ° C (saskaņā ar Krievijas testiem: -52 ° C). Šie raksturlielumi ļauj izmantot Protan membrānas skarbos ziemeļu platuma grādos. Materiāla ražotājs neuzstāda zemāko ražošanas temperatūras slieksni. Protan PVC materiāli nav jāuzglabā siltumā pirms uzstādīšanas zemā temperatūrā, materiāla uzlikšanu veic tāpat kā siltajā gada laikā.

Minimālais jumta seguma kalpošanas laiks ir 30 gadi.

 

OBJEKTU GALERIJA

APLŪKOT